Sandalye Teslimatı Sandalye Üretimi Kadar Önemlidir

10 06 2010

 Satın aldığınız bir ürünün teslimatı konusunda tedirgin olduğunuz zamanlar olmuştur mutlaka. Özellikle hacimli eşyalarda, teslimat sırasında oluşabilecek her türlü hasardan endişe etmiş olabilir veya çeşitli deneyimler yaşamış olabilirsiniz. Bu kaygıları taşımakta haksız değilsiniz. Zira, pek çok nakliye çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazılarında aktarmalar dolayısıyla, ürünlerin hasar görme ihtimali artar. Sadece taşıma işi yapan firmalar, her ürünü aynı titizlikle taşayamamaktadır.
 Bintaş, sağlam sandalye üretmekle kalmayıp, sağlam teslimat da yapmaktadır. Ürünlerimizin müşterilerimize teslim edildiği ana kadar, her şeyin kontrolümüz altında olmasına özen gösteriyoruz. Binbir emekle üretilen sandalyelerin, taşıma esnasında zarar görmemesi için, yükleme sonrası da nakliyatları biz yapıyoruz. Araca yüklenen ürünler büyük bir dikkatle ambalajlanır. Hassas şekilde sarılan masa sandalyeleriniz, araçta hareket anında oluşabilecek sarsıntılara karşı korunur. Bununla da kalmaz, evinizin hangi odasına uygun gördüyseniz, o odaya yerleştiririz takımınızı. Kapılardan geçerken, merdivenden çıkarken bile en ufak bir çizik bile olmamalı. Bunun için azami gayret gösteririz.
 Ürünlerimizin taşımasında, tecrübeli arkadaşlarımız çalışır. Bintaş, üretimden teslimata, her zaman sağlam ve uygun iş ortaya koyar. Layık olduğunuz hizmet ve ürün Bintaş'ta.

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: