Sağlam Masa Sandalyeler

8 11 2010

  Masa sandalye ihtiyacı olanların “en büyük” beklentisi kuşkusuz “sağlamlık”… Sandalyelerde özellikle aranan bu önemli özellik, her sandalyede bulunmuyor. Bunun sebebleri arasında, üreticilerin “konularına hakim olmamaları” gösterilebilir. Bir çok sandalye üreticisi, gerçekten de “sağlam sandalye” üretmeyi bilmemektedir. Bilenler de artık “ekonomik” nedenlerle özellikle üretmemektedir. Bu ve buna eklenebilecek pek çok benzer sebepten dolayı sandalyeler hep kırılıyor, dağılıyor.
 Pekiyi, sağlam sandalye isteyenler ne yapıyor? Sağlam olduğunu sandıkları metal vb. türdeki sandalyelere yöneliyorlar. Bunların çoğu, Çin’den ithal edilmektedir. Ahşabın yerini asla tutmayacağı bilinse de, bu sandalyeler alınıyor. Oysa, herşeye rağmen, “sağlam sandalye” üretmekte direnen işletmeler de var. Bunlardan “sağlam ahşap sandalye” alınabilir. Sağlamlığa sürekli vurgu yapan firmaların, ürünlerini incelemekte fayda var.
  Bintaş, sağlam sandalye üretme konusunda oldukça iddialı. Bintaş’ın sandalyelerini satın alırken, sağlamlığını üzerine çıkıp zıplayarak test edebiliyorsunuz. Bir sandalyenin üzerine çıkıp zıplamak ? “Kırılmaz“, “açılmaz“, “dağılmaz” sandalyeler Bintaş Kalitesiyle evlerinize giriyor. “Bintaş Sağlamlık Testi“ni siz de anasayfamızda izlediniz. Bir de yerinde görmeye ne dersiniz? Üstelik rastgele seçilmiş herhangi bir sandalye ile ?

Reklamlar

İşlemler

Information

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: